Natáčení videoklipu

Po naší tak napůl vydařené cesty do Ostravy, jsme jela natáčet videoklip s Markem Ztraceným.

Jak jsem se k tomu vůbec dostala ?

Úplně jednoduše..

Dával totiž na instagram a facebook, že hledá komparz a kdo chce, tak se má hlásit na email. A tak nebylo nic jednoduššího než se přihlásit.

Sice to ráno bylo sakra kruté, ale tak ono se není čemu divit, že po 3h spánku, se vám fakt vstávat nechce, ale nakonec to bylo fajn, i když jsem tam nebyla až do konce. ( únava dělá své) 😀

Taky je fajn vypadat jak z pekla a nebo po flámu, když to tak vůbec není 😀 Ale ty oči ráno byly fakt šílené, představte si, že místo bělma to máte celé krvavě červené ( no smekám mami, že si se mě nelekla :DDD )

Potkala jsem pár fajn lidí, které tímto zdravím a získala jsem zase nějaké zkušenosti, potkala se s Markem, udělala fotku 😀 a bylo to fajn.

Tímto tě, zdravím Marku, pokud si to čteš.

Víte co je taky pakárna ?

Ty roušky v lékárnách, kdo na to má sakra pořád myslet ?

Nikde jinde, když nepočítáme Moravu a lékárny, tak už nejsou zapotřebí a je jasné, že je lidé nenosí (facepalm)

Mělo se natáčet celý den, ale já nakonec odjížděla kolem 14 a jsem vážně zvědavá, zda v tom klipu budu a nebo mě vystřihnou :-DD

No, ale na co jsem úplně zapomněla je, že mám nové vlasy!!

No co vám budu povídat, nechávala jsme si je dělat ještě den před Ostravou a strávila jsem u kadeřnice 6 hodin!! Víte co to je ?

No co vám budu povídat, sedět 6 hodin u kadeřníka je peklo, ale stálo to za to. Sami posuďte 🙂

Taky by mě zajímalo, kdo vymýšlel modré karty na parkování pro “invalidy”. Vážně mi nejde do hlavy, proč se na ty místa staví lidé, kteří to nepotřebují, ať už tu kartu mají nebo ne, měli by ji používat spolu s rozumem.

Ještě se vrátím k Ostravě, šly jsme taky na pojišťovnu, a protože jediné parkoviště je tam u Penny, tak jsme tam chtěli zaparkovat. Jenže jak jsme tam dojeli, tak na místech PRO VOZÍČKÁŘE si to zastavil de*il se škodovkou jenom proto, aby jeho paní nemusela odtlačit vozík s nákupem kousek dál. Podotýkám, že neměl jak MODROU kartu tak oba byli ZDRAVÍ, až na rozum teda. Protože, když jsem mu řekla, že parkuje na vozíkách a nemá tam co dělat tak se začal rozčilovat , že on si může parkovat, kde chce ( protáčím oči) to teda fakt nemůže, je to za 4 body, takže až tě párkrát chytí de*ile tak budeš bez řidičáku a pak si parkuj třeba na lampárně.

A to samé dneska u Tesca, dobře sice měli modrou kartu, ale k čemu ? Neměli ani Vozík, berle, no prostě nic. Chodili úplně normálně..

Tak můžete mi někdo vysvětlit, kdo o tom sakra rozhoduje ? Kolikrát to nedají vozíčkářovi, který to fakt potřebuje, ale na ADHD dítě jo ? ( znám takový případ)

Já bych to rozdělila tu kartu ještě víc.

 • Pro vozíčkáře
 • Pro autisty a nebo lidí s PAS ( protože ti to taky někdy dost potřebuji)
 • Pro kočárky

Ale pokud ten člověk nepotřebuje široké místo, tak proč tam stojí ? My by jsme radši parkovali normálně a chodili, než tohle . Ale určitě ne pro lidi s ADHD.

A taky by to chtělo něco, aby se ta karta nemohla půjčovat, nechcete někdo takový systém vymyslet ? Že by to tam toho člověka nenechalo zaparkovat, pokud by k tomu neměl právo ? Fakt by se to hodilo.

Budu velice ráda pokud se podíváte na minulé příspěvky, popřípadě jak pomoci a pomohly jste mi vybrat na handbike a ten doplatek. Pomoci můžete sdílením nebo přispěním libovolné částky a šířením to dál.

handbike: https://www.donio.cz/PomocKaterine

Elektrický vozík: https://znesnaze21.cz/sbirka/doplatek-na-elektricky-vozik-pro-katu?fbclid=IwAR11bQQwaqqciVKw-PomsYABP3zBDEhAtZMpo05d54-nsJV8SKVMVWBcobg

Tak zas příště

Sajonara….

 • katka sasakova pomoc donio
 • Může tě také zajímat

  Konec dubna, začátek května

  Ahoj, Po delší době se zase nashromáždilo pár věcí a mohl by z toho být článek, tak to zkusím. Během pauzy od článku jsem měla několik kontrol v Motole, naplánoval se 14denní pobyt v Motole kvůli rehabilitacím a podařilo se mi složit testy v autoškole!! Tím, že začalo jaro, tak se u mě opět

  Číst dál »

  Konec března, operace a začátek dubna

  Zase se nasbíralo pár věcí, ze kterých by mohl být fajn článek, proto se ozývám po delší odmlce. 🙂 Březen proběhl tak nějak stejně jako předchozí měsíce. Co se konalo, tak byly opět předoperační vyšetření a na konci března proběhla samotná operace. Vlastní ateliér ve škole: Tím, že chodím na

  Číst dál »

  Studium a začátek března

  Už delší dobu nevyšel nový článek, má to jednoduché vysvětlení. Není o čem moc psát, vzhledem k vládním omezením. Proto jsem se rozhodla, že bych mohla popsat své studium na střední Scioškole. 🙂 Jak jistě víte nebo aspoň někteří z vás ví, tak školu jsem z určitých důvodu musela měnit.

  Číst dál »

  Pooperační kontroly a shrnutí února

  Už je to nějaké doba kdy vyšel nový článek. Má to jednoduché vysvětlení, není o čem psát. Sice mám pořád nějaké pooperační kontroly a distanční výuku, ale to by se pořád opakovalo. Proto jsem se rozhodla, že častěji přidám post na instagram a facebook. Tady na web to poté shrnu

  Číst dál »