Natáčení videoklipu

Po naší tak napůl vydařené cesty do Ostravy, jsme jela natáčet videoklip s Markem Ztraceným.

Jak jsem se k tomu vůbec dostala ?

Úplně jednoduše..

Dával totiž na instagram a facebook, že hledá komparz a kdo chce, tak se má hlásit na email. A tak nebylo nic jednoduššího než se přihlásit.

Sice to ráno bylo sakra kruté, ale tak ono se není čemu divit, že po 3h spánku, se vám fakt vstávat nechce, ale nakonec to bylo fajn, i když jsem tam nebyla až do konce. ( únava dělá své) 😀

Taky je fajn vypadat jak z pekla a nebo po flámu, když to tak vůbec není 😀 Ale ty oči ráno byly fakt šílené, představte si, že místo bělma to máte celé krvavě červené ( no smekám mami, že si se mě nelekla :DDD )

Potkala jsem pár fajn lidí, které tímto zdravím a získala jsem zase nějaké zkušenosti, potkala se s Markem, udělala fotku 😀 a bylo to fajn.

Tímto tě, zdravím Marku, pokud si to čteš.

Víte co je taky pakárna ?

Ty roušky v lékárnách, kdo na to má sakra pořád myslet ?

Nikde jinde, když nepočítáme Moravu a lékárny, tak už nejsou zapotřebí a je jasné, že je lidé nenosí (facepalm)

Mělo se natáčet celý den, ale já nakonec odjížděla kolem 14 a jsem vážně zvědavá, zda v tom klipu budu a nebo mě vystřihnou :-DD

No, ale na co jsem úplně zapomněla je, že mám nové vlasy!!

No co vám budu povídat, nechávala jsme si je dělat ještě den před Ostravou a strávila jsem u kadeřnice 6 hodin!! Víte co to je ?

No co vám budu povídat, sedět 6 hodin u kadeřníka je peklo, ale stálo to za to. Sami posuďte 🙂

Taky by mě zajímalo, kdo vymýšlel modré karty na parkování pro “invalidy”. Vážně mi nejde do hlavy, proč se na ty místa staví lidé, kteří to nepotřebují, ať už tu kartu mají nebo ne, měli by ji používat spolu s rozumem.

Ještě se vrátím k Ostravě, šly jsme taky na pojišťovnu, a protože jediné parkoviště je tam u Penny, tak jsme tam chtěli zaparkovat. Jenže jak jsme tam dojeli, tak na místech PRO VOZÍČKÁŘE si to zastavil de*il se škodovkou jenom proto, aby jeho paní nemusela odtlačit vozík s nákupem kousek dál. Podotýkám, že neměl jak MODROU kartu tak oba byli ZDRAVÍ, až na rozum teda. Protože, když jsem mu řekla, že parkuje na vozíkách a nemá tam co dělat tak se začal rozčilovat , že on si může parkovat, kde chce ( protáčím oči) to teda fakt nemůže, je to za 4 body, takže až tě párkrát chytí de*ile tak budeš bez řidičáku a pak si parkuj třeba na lampárně.

A to samé dneska u Tesca, dobře sice měli modrou kartu, ale k čemu ? Neměli ani Vozík, berle, no prostě nic. Chodili úplně normálně..

Tak můžete mi někdo vysvětlit, kdo o tom sakra rozhoduje ? Kolikrát to nedají vozíčkářovi, který to fakt potřebuje, ale na ADHD dítě jo ? ( znám takový případ)

Já bych to rozdělila tu kartu ještě víc.

 • Pro vozíčkáře
 • Pro autisty a nebo lidí s PAS ( protože ti to taky někdy dost potřebuji)
 • Pro kočárky

Ale pokud ten člověk nepotřebuje široké místo, tak proč tam stojí ? My by jsme radši parkovali normálně a chodili, než tohle . Ale určitě ne pro lidi s ADHD.

A taky by to chtělo něco, aby se ta karta nemohla půjčovat, nechcete někdo takový systém vymyslet ? Že by to tam toho člověka nenechalo zaparkovat, pokud by k tomu neměl právo ? Fakt by se to hodilo.

Budu velice ráda pokud se podíváte na minulé příspěvky, popřípadě jak pomoci a pomohly jste mi vybrat na handbike a ten doplatek. Pomoci můžete sdílením nebo přispěním libovolné částky a šířením to dál.

handbike: https://www.donio.cz/PomocKaterine

Elektrický vozík: https://znesnaze21.cz/sbirka/doplatek-na-elektricky-vozik-pro-katu?fbclid=IwAR11bQQwaqqciVKw-PomsYABP3zBDEhAtZMpo05d54-nsJV8SKVMVWBcobg

Tak zas příště

Sajonara….

 • podporte katku
 • Může tě také zajímat

  Dva týdny praxe

  Ahoj!  Tentokrát bych si tady ráda odložila své dva týdny praxe. Začalo to tím, že jsem se konečně dostala z moribunduse, a i když jsem nemohla jít na cvičení, jak bylo původně v plánu, protože se moribundus protáhl, tak jsem si po něm domluvila plnění části praxi.  Vzhledem k tomu, že jsem na

  Číst dál »

  Začátek června 2022

  Začátek června 2022 Ahoj, tentokrát jsem si řekla, že by to chtělo aspoň krátký článek dřív než po 2 měsících, a proto je tady. Momentálně jsem měla cvičit v Axonu – neurorehabilitace. Bohužel mě chytil moribundus a skončila jsem na antibiotikách. Tak se to zrušilo a uvidíme, zda zvládnu aspoň poslední

  Číst dál »

  Začátek března 2022

  Březen 2022  Je začátek března a já si řekla, že by bylo fajn vydat nějaký článek. Nic moc se u mě momentálně neděje, jezdím do školy, kde se porouchala plošina, ale naštěstí díky super Scioškole a super průvodců a spolužáku mě i s elektrickým vozíkem vytáhli nahoru a pak dolů.

  Číst dál »