Předání auta

16.12.2021 se to stalo! 

Je to skoro až neuvěřitelné, ale včera jsem byla oficiálně přebírat Cihláčka (auto)! Momentálně je tedy v salonu a čeká na P. Píbala kvůli úpravě, ale ten den, kdy ho budu mít doma se blíží!

Toto se stalo vlastně jenom díky Vám všem, kteří jste podpořili sbírku na Donio, Českém mozku, Vitto music a akci Carpe Diem!  Nadacím a velikou zásluhu na tom má taky FordCz a pan V. alias Leonardo Di Caprio spolu s panem Píbalem! 😀 Tím to bych Vám všem chtěla ještě jednou moc a moc poděkovat, protože neuvěřitelné se stalo skutečností. 

Fordu bych chtěla poděkovat za slevu, kterou mi poskytli, jak komunikovali se mnou a zároveň s panem Píbalem. Jestli potřebujete upravit vozidlo a přemýšlíte na koho se obrátit, tak určitě doporučuji Ford a zároveň na úpravu p. Píbala z JP servisu. Lepší přístup a komunikaci jsem si nemohla ani přát, jak se mnou, tak spolupráce mezi nimi!

Veliké poděkování patří také pojišťovně ČPP (Česká podnikatelská pojišťovna), která mi udělala perfektní pojistku a také cenu! Jsem začínající řidič a přeci jenom, velké auto s úpravou, odtah a všechno. Opravdu jsem se obávala, ale díky spolupráci Fordu a pojišťovny ČPP to není taková pálka, vím, že jsem v bezpečí jak na cestách, tak kdekoliv.

Opravdu bych chtěla poděkovat všem! Bohužel to není v mých silách, a tak doufám, že se to dostane k co nejvíce lidem! 

Jak to vlastně vypadá s úplným předáním vozu? V úterý by si ho měl stahovat p. Píbal a během ledna by mělo být u mě už upravené!

V dalším postu pro Vás chystám typy, na co si dát pozor, na koho se kromě výše jmenovaných lidí obrátit, jak je to s dotacemi pro handicapované a mými zkušenostmi z oslovení firem na úpravu, oslovila jsem snad všechny, a navíc mám zkušenosti také od kamarádu a známých. Budu velice ráda, pokud to někomu pomůže.  

Ještě jednou Vám všem moc děkuji! Bude to pro mě neuvěřitelná pomoc! 

Kateřina Sasáková, auto. Auto Kateřiny basákové. Vozíčkář.
 • podporte katku
 • Může tě také zajímat

  Rekondice s Maxem 2022

  Včerejší rekondice dopadly víc než dobře a Max dostal novou průkazku. Kromě nové průkazky dostal mnoho a dokonce i velkou pochvalu, protože se mu všechno podařilo na 1 s *. Dokonce zvládl i odložení v obchodě a můj odchod za rok, samozřejmě ho tam hlídal trenér, ale toto moc netrénujeme,

  Číst dál »

  Fyzioterapie

  Ahoj! Tentokrát se tu trošku rozepíši o fyzioterapii, která je také velice důležita. Ano, některá fyzioterapie jde na pojišťovnu, ale já mám pojišťovnu, která tady v Libereckém kraji a vlastně i v Praze moc nemá uzavřené smlouvy, protože je hlavně na Moravě, ale za to je úplně úžasná na schvalovaní

  Číst dál »

  Neurorehabilitace

  Ahoj, Tentokrát bych Vás ráda seznámila s neurorehabiltiacemi, které mi neskutečně pomáhají. Jedná se tedy o soukromé, protože na ně pojišťovna nepřispívá, ale jak jistě víte z minulých příspěvku, tak se mi jich už pár, díky Vám a nadacím podařilo absolvovat. Na neurorehabiltiacích se Vám věnují individuálně a vždy vám

  Číst dál »

  Září 2022

  Ahoj, Delší dobu jsem nedávala příspěvek, jak to u mě je a jak se mi co daří nebo nedaří. Nebylo by to o tom, že bych na web zapomněla, ale spíše o tom, že toho bylo moc a zároveň nic. Jak jistě víte, tak jsem byla na kolech v Německu, kde

  Číst dál »