Předání auta

16.12.2021 se to stalo! 

Je to skoro až neuvěřitelné, ale včera jsem byla oficiálně přebírat Cihláčka (auto)! Momentálně je tedy v salonu a čeká na P. Píbala kvůli úpravě, ale ten den, kdy ho budu mít doma se blíží!

Toto se stalo vlastně jenom díky Vám všem, kteří jste podpořili sbírku na Donio, Českém mozku, Vitto music a akci Carpe Diem!  Nadacím a velikou zásluhu na tom má taky FordCz a pan V. alias Leonardo Di Caprio spolu s panem Píbalem! 😀 Tím to bych Vám všem chtěla ještě jednou moc a moc poděkovat, protože neuvěřitelné se stalo skutečností. 

Fordu bych chtěla poděkovat za slevu, kterou mi poskytli, jak komunikovali se mnou a zároveň s panem Píbalem. Jestli potřebujete upravit vozidlo a přemýšlíte na koho se obrátit, tak určitě doporučuji Ford a zároveň na úpravu p. Píbala z JP servisu. Lepší přístup a komunikaci jsem si nemohla ani přát, jak se mnou, tak spolupráce mezi nimi!

Veliké poděkování patří také pojišťovně ČPP (Česká podnikatelská pojišťovna), která mi udělala perfektní pojistku a také cenu! Jsem začínající řidič a přeci jenom, velké auto s úpravou, odtah a všechno. Opravdu jsem se obávala, ale díky spolupráci Fordu a pojišťovny ČPP to není taková pálka, vím, že jsem v bezpečí jak na cestách, tak kdekoliv.

Opravdu bych chtěla poděkovat všem! Bohužel to není v mých silách, a tak doufám, že se to dostane k co nejvíce lidem! 

Jak to vlastně vypadá s úplným předáním vozu? V úterý by si ho měl stahovat p. Píbal a během ledna by mělo být u mě už upravené!

V dalším postu pro Vás chystám typy, na co si dát pozor, na koho se kromě výše jmenovaných lidí obrátit, jak je to s dotacemi pro handicapované a mými zkušenostmi z oslovení firem na úpravu, oslovila jsem snad všechny, a navíc mám zkušenosti také od kamarádu a známých. Budu velice ráda, pokud to někomu pomůže.  

Ještě jednou Vám všem moc děkuji! Bude to pro mě neuvěřitelná pomoc! 

Kateřina Sasáková, auto. Auto Kateřiny basákové. Vozíčkář.
 • podporte katku
 • Může tě také zajímat

  Dva týdny praxe

  Ahoj!  Tentokrát bych si tady ráda odložila své dva týdny praxe. Začalo to tím, že jsem se konečně dostala z moribunduse, a i když jsem nemohla jít na cvičení, jak bylo původně v plánu, protože se moribundus protáhl, tak jsem si po něm domluvila plnění části praxi.  Vzhledem k tomu, že jsem na

  Číst dál »

  Začátek června 2022

  Začátek června 2022 Ahoj, tentokrát jsem si řekla, že by to chtělo aspoň krátký článek dřív než po 2 měsících, a proto je tady. Momentálně jsem měla cvičit v Axonu – neurorehabilitace. Bohužel mě chytil moribundus a skončila jsem na antibiotikách. Tak se to zrušilo a uvidíme, zda zvládnu aspoň poslední

  Číst dál »

  Začátek března 2022

  Březen 2022  Je začátek března a já si řekla, že by bylo fajn vydat nějaký článek. Nic moc se u mě momentálně neděje, jezdím do školy, kde se porouchala plošina, ale naštěstí díky super Scioškole a super průvodců a spolužáku mě i s elektrickým vozíkem vytáhli nahoru a pak dolů.

  Číst dál »