Rehabilitace v Axonu

Ahoj,

Tentokrát Vám chci představit rehabilitace v Axonu. Jedná se o neurorehabilitace, které jsem měla čest absolvovat díky nadacím, benefičního koncertu na Troskách a Vaším příspěvkům na transparentní účet. Za což Vám všem moc Děkuji!

Tyto intenzivní neurorehabilitace mi zase ukázali, co dokáže pořádná intenzivní rehabilitace! Měla jsem k sobě dva fyzioterapeuty, a hlavně strašně super lidi! Děkuji Domčo, Lucko a Mario! Protože jsem tyto rehabilitace absolvovala poprvé, tak mi paní primářka naordinovala dvě hodiny denně. Nato jsme přišli, že bych v pohodě zvládla více a ty dvě jsou dokonce pro mě málo!

Jako první se vždy začínalo pořádným protáhnutím a pak se šlo makat dál. Cvičila jsem i v oblečku, díky kterému jsem byla pevnější a pravděpodobně i díky němu a dřině, kterou jsem tomu věnovala, tak mám o něco pevnější trup!Po dlouhé době jsem zažila, jaké to je být na čtyřech a ve vysokém kleku. Do obojího mě dávali v oblečku a ještě spideru (spider jsou vlastně postroje a gumicuky pevné nebo by se to k tomu dalo přirovnat) a díky tomu, nebyl problém mě v tom udržet! Taky jsem si vyzkoušela přístroj Amádeo, které mi narovnávalo prsty. Bohužel, žádnou hru jsem si na tom nezahrála, protože jsem nezvládla ovládat prsty, ale i tak to bylo něco! Po dlouhé době pořádně protažené ruce. 🙂 Taky jsme tam vyřešili ortézy na nohy, aby se mohl zkoušet stoj, jak ve vozíku, tak i u nich pomocí spideru a různých postrojů, lan a všeho možného.

Tyto rehabilitace jsem si mohla dovolit díky příspěvku od nadace Život Dětem, Benefičního koncertů a příspěvku od Vás na transparentní účet! Moc VŠEM Děkuji! Díky tomu mám pevnější trup, ještě týden mě čeká! Tyto rehabilitace by se měli opakovat 4x do roka, tak uvidíme. Tím, že opravdu pomáhají, tak je to úžasné! Kdyby Vás cokoliv zajímalo, tak se klidně ptejte!

Tak zase příště!

Čauko! 🙂

!!!! FOTKY JSOU NA FB A IG, Z NĚJAKÉHO DŮVODU NEŠLI DÁT!!

 • podporte katku
 • Může tě také zajímat

  Dva týdny praxe

  Ahoj!  Tentokrát bych si tady ráda odložila své dva týdny praxe. Začalo to tím, že jsem se konečně dostala z moribunduse, a i když jsem nemohla jít na cvičení, jak bylo původně v plánu, protože se moribundus protáhl, tak jsem si po něm domluvila plnění části praxi.  Vzhledem k tomu, že jsem na

  Číst dál »

  Začátek června 2022

  Začátek června 2022 Ahoj, tentokrát jsem si řekla, že by to chtělo aspoň krátký článek dřív než po 2 měsících, a proto je tady. Momentálně jsem měla cvičit v Axonu – neurorehabilitace. Bohužel mě chytil moribundus a skončila jsem na antibiotikách. Tak se to zrušilo a uvidíme, zda zvládnu aspoň poslední

  Číst dál »

  Začátek března 2022

  Březen 2022  Je začátek března a já si řekla, že by bylo fajn vydat nějaký článek. Nic moc se u mě momentálně neděje, jezdím do školy, kde se porouchala plošina, ale naštěstí díky super Scioškole a super průvodců a spolužáku mě i s elektrickým vozíkem vytáhli nahoru a pak dolů.

  Číst dál »