Sbírka na vozík

Přátele, kamarádí, známí i neznámí.

Tímto postem bych ráda zveřejnila sbírku, která byla založena právě na Segway!

Segway mi velice pomůže, jak s posilováním zádových svalů, tak i dostat se na místa na které se s mechanickým či elektrickým vozíkem nedostanu a že jich je! Naskytla se příležitost koupit ho za menší cenu než jindy! Je to kousek z předváděčky.

Moc Vás prosím šiřte to dál a pokud můžete tak přispějte, prosím! Pokud by se našlo třeba 502 lidiček, kteří by mohli postrádat 1000,- Segway by byl doma! (částka byla použita jak příklad, za každý příspěvek budu moc vděčná a to také za sdílení!)

Pomůžete mi prosím?https://www.donio.cz/VozikProKatu

Sbírka na speciální vozík pro Káťu. Donio sbírka.

#donio#pomoc#pomahejmesi#prosim#handicapgirl#katkasasakova#myastheniagravis#spastickýkvadruplegik#distonie

 • podporte katku
 • Může tě také zajímat

  Dva týdny praxe

  Ahoj!  Tentokrát bych si tady ráda odložila své dva týdny praxe. Začalo to tím, že jsem se konečně dostala z moribunduse, a i když jsem nemohla jít na cvičení, jak bylo původně v plánu, protože se moribundus protáhl, tak jsem si po něm domluvila plnění části praxi.  Vzhledem k tomu, že jsem na

  Číst dál »

  Začátek června 2022

  Začátek června 2022 Ahoj, tentokrát jsem si řekla, že by to chtělo aspoň krátký článek dřív než po 2 měsících, a proto je tady. Momentálně jsem měla cvičit v Axonu – neurorehabilitace. Bohužel mě chytil moribundus a skončila jsem na antibiotikách. Tak se to zrušilo a uvidíme, zda zvládnu aspoň poslední

  Číst dál »

  Začátek března 2022

  Březen 2022  Je začátek března a já si řekla, že by bylo fajn vydat nějaký článek. Nic moc se u mě momentálně neděje, jezdím do školy, kde se porouchala plošina, ale naštěstí díky super Scioškole a super průvodců a spolužáku mě i s elektrickým vozíkem vytáhli nahoru a pak dolů.

  Číst dál »