Soustředění v ragby a vyjádření

Dnešek začal docela hekticky, ne jenom že jsem nemohla kvůli úplňku spát ani po ” kamarádovi” Zaldiarovi 😀 po kterém, jsem jindy tuhá, ale když jsem konečně usla, tak jsem vstávala, protože tento týden máme soustředění v ragby.

Já sice nebyla celý týden na soustředění, ale aspoň dneska jo a musím říct, že mě to fakt baví, ale to bude asi taky tím že zapojují i nováčky 🙂 Ale vezmeme to zase hezky od začátku.

Vstávala jsem kolem 6 což vzhledem k tomu, že jsem nemohla spát nebylo moc prima, ale na druhou stranu jsem se těšila až si zahraju a dovolám se vedení, kvůli Paní Blanky…. ale to zase předbíhám. (facepalm)

Po klasické ranní rutině nastal čas odjezdu, a jak už to tak bývá tak já nebo mamka nemůžeme najít telefon, vždy v autě ( převážně mamka :DD) Kromě toho se ještě vracela domů z garáží pro peněženku, kterou nakonec měla v batohu v autě, ale v jiné kapse :DD no vyjeli jsme z 10 minutovým zpožděním, což je dost dobrý.

Po cestě do Prahy (Z Liberce) hledala telefon tentokrát mamka, ale vzhledem k tomu, že jí fungoval hotspot a měla propojené hodinky, tak myslela, že je někde v autě. Nebudete věřit tomu kde byl, ale on byl VÁŽNĚ na STŘEŠE auta, byl v silikonovém obalu, takže prodejci mobilních doplňků, hlaste se o reklamu 😀 silikonový obal za pár korun a kolik peněz vám ušetří 😀 ( maminka tím asi Ježíškovi chtěla něco naznačit :-D)

Já sem hned v 7 ráno volala na bazén a hádejte co jsem zjistila? Samozřejmě, že paní Blanka neměla na nic takového PRÁVO. Ale musím říct, že Pan ředitel je tam opravdu člověk na svém místě. Říkal, že na nic takového nemá právo, a že je rád, že tam jakož to vozíčkař chodím. Omlouval se za paní Blanku. Takže za mě palec nahoru za vedení libereckého bazénu i pro personál až na paní Blanku.

Během tréningu jsem odcházela z vozíku pouze 2x, takže fanfáry prosím 😀 Taky mi během tréningu přišel email z DONIA, kde jsem žádala o založení sbírky na handbike a doplatek na elektrický vozík, takže kdo by chtěl přispět nebo jen sdílet, budu opravdu vděčná i za pouhé sdílení a nebo za každý vetší či menší příspěvek. Pomůžete mi tím ke kvalitnějšímu a aktivnějšímu životu. Odkazy, jak můžete pomoci najdete v sekci ” jak můžete pomoci”.

Momentálně mám založené dvě sbírky, a to u Znesnáze21 a Donio. U Znesnáze21 je na doplatek elektrického vozíku a u Donia je na handbike a také na doplatek elektrického vozíku. Opravdu budu vděčná i za sdílení, k čím více lidem se to dostane, tím větší šance je, že se to povede vybrat.

Uvidíme co přinesou další dny.

Odkazy na sbírky : Donio https://www.donio.cz/PomocKaterine

Odkaz na Znesnáze21: https://znesnaze21.cz/sbirka/doplatek-na-elektricky-vozik-pro-katu?fbclid=IwAR11bQQwaqqciVKw-PomsYABP3zBDEhAtZMpo05d54-nsJV8SKVMVWBcobg

Díky a Sajonara

Ano, jsem v týmu jediná holka 😀
 • podporte katku
 • Může tě také zajímat

  Rekondice s Maxem 2022

  Včerejší rekondice dopadly víc než dobře a Max dostal novou průkazku. Kromě nové průkazky dostal mnoho a dokonce i velkou pochvalu, protože se mu všechno podařilo na 1 s *. Dokonce zvládl i odložení v obchodě a můj odchod za rok, samozřejmě ho tam hlídal trenér, ale toto moc netrénujeme,

  Číst dál »

  Fyzioterapie

  Ahoj! Tentokrát se tu trošku rozepíši o fyzioterapii, která je také velice důležita. Ano, některá fyzioterapie jde na pojišťovnu, ale já mám pojišťovnu, která tady v Libereckém kraji a vlastně i v Praze moc nemá uzavřené smlouvy, protože je hlavně na Moravě, ale za to je úplně úžasná na schvalovaní

  Číst dál »

  Neurorehabilitace

  Ahoj, Tentokrát bych Vás ráda seznámila s neurorehabiltiacemi, které mi neskutečně pomáhají. Jedná se tedy o soukromé, protože na ně pojišťovna nepřispívá, ale jak jistě víte z minulých příspěvku, tak se mi jich už pár, díky Vám a nadacím podařilo absolvovat. Na neurorehabiltiacích se Vám věnují individuálně a vždy vám

  Číst dál »

  Září 2022

  Ahoj, Delší dobu jsem nedávala příspěvek, jak to u mě je a jak se mi co daří nebo nedaří. Nebylo by to o tom, že bych na web zapomněla, ale spíše o tom, že toho bylo moc a zároveň nic. Jak jistě víte, tak jsem byla na kolech v Německu, kde

  Číst dál »