Soustředění v ragby a vyjádření

Dnešek začal docela hekticky, ne jenom že jsem nemohla kvůli úplňku spát ani po ” kamarádovi” Zaldiarovi 😀 po kterém, jsem jindy tuhá, ale když jsem konečně usla, tak jsem vstávala, protože tento týden máme soustředění v ragby.

Já sice nebyla celý týden na soustředění, ale aspoň dneska jo a musím říct, že mě to fakt baví, ale to bude asi taky tím že zapojují i nováčky 🙂 Ale vezmeme to zase hezky od začátku.

Vstávala jsem kolem 6 což vzhledem k tomu, že jsem nemohla spát nebylo moc prima, ale na druhou stranu jsem se těšila až si zahraju a dovolám se vedení, kvůli Paní Blanky…. ale to zase předbíhám. (facepalm)

Po klasické ranní rutině nastal čas odjezdu, a jak už to tak bývá tak já nebo mamka nemůžeme najít telefon, vždy v autě ( převážně mamka :DD) Kromě toho se ještě vracela domů z garáží pro peněženku, kterou nakonec měla v batohu v autě, ale v jiné kapse :DD no vyjeli jsme z 10 minutovým zpožděním, což je dost dobrý.

Po cestě do Prahy (Z Liberce) hledala telefon tentokrát mamka, ale vzhledem k tomu, že jí fungoval hotspot a měla propojené hodinky, tak myslela, že je někde v autě. Nebudete věřit tomu kde byl, ale on byl VÁŽNĚ na STŘEŠE auta, byl v silikonovém obalu, takže prodejci mobilních doplňků, hlaste se o reklamu 😀 silikonový obal za pár korun a kolik peněz vám ušetří 😀 ( maminka tím asi Ježíškovi chtěla něco naznačit :-D)

Já sem hned v 7 ráno volala na bazén a hádejte co jsem zjistila? Samozřejmě, že paní Blanka neměla na nic takového PRÁVO. Ale musím říct, že Pan ředitel je tam opravdu člověk na svém místě. Říkal, že na nic takového nemá právo, a že je rád, že tam jakož to vozíčkař chodím. Omlouval se za paní Blanku. Takže za mě palec nahoru za vedení libereckého bazénu i pro personál až na paní Blanku.

Během tréningu jsem odcházela z vozíku pouze 2x, takže fanfáry prosím 😀 Taky mi během tréningu přišel email z DONIA, kde jsem žádala o založení sbírky na handbike a doplatek na elektrický vozík, takže kdo by chtěl přispět nebo jen sdílet, budu opravdu vděčná i za pouhé sdílení a nebo za každý vetší či menší příspěvek. Pomůžete mi tím ke kvalitnějšímu a aktivnějšímu životu. Odkazy, jak můžete pomoci najdete v sekci ” jak můžete pomoci”.

Momentálně mám založené dvě sbírky, a to u Znesnáze21 a Donio. U Znesnáze21 je na doplatek elektrického vozíku a u Donia je na handbike a také na doplatek elektrického vozíku. Opravdu budu vděčná i za sdílení, k čím více lidem se to dostane, tím větší šance je, že se to povede vybrat.

Uvidíme co přinesou další dny.

Odkazy na sbírky : Donio https://www.donio.cz/PomocKaterine

Odkaz na Znesnáze21: https://znesnaze21.cz/sbirka/doplatek-na-elektricky-vozik-pro-katu?fbclid=IwAR11bQQwaqqciVKw-PomsYABP3zBDEhAtZMpo05d54-nsJV8SKVMVWBcobg

Díky a Sajonara

Ano, jsem v týmu jediná holka 😀
 • katka sasakova pomoc donio
 • Může tě také zajímat

  Konec dubna, začátek května

  Ahoj, Po delší době se zase nashromáždilo pár věcí a mohl by z toho být článek, tak to zkusím. Během pauzy od článku jsem měla několik kontrol v Motole, naplánoval se 14denní pobyt v Motole kvůli rehabilitacím a podařilo se mi složit testy v autoškole!! Tím, že začalo jaro, tak se u mě opět

  Číst dál »

  Konec března, operace a začátek dubna

  Zase se nasbíralo pár věcí, ze kterých by mohl být fajn článek, proto se ozývám po delší odmlce. 🙂 Březen proběhl tak nějak stejně jako předchozí měsíce. Co se konalo, tak byly opět předoperační vyšetření a na konci března proběhla samotná operace. Vlastní ateliér ve škole: Tím, že chodím na

  Číst dál »

  Studium a začátek března

  Už delší dobu nevyšel nový článek, má to jednoduché vysvětlení. Není o čem moc psát, vzhledem k vládním omezením. Proto jsem se rozhodla, že bych mohla popsat své studium na střední Scioškole. 🙂 Jak jistě víte nebo aspoň někteří z vás ví, tak školu jsem z určitých důvodu musela měnit.

  Číst dál »

  Pooperační kontroly a shrnutí února

  Už je to nějaké doba kdy vyšel nový článek. Má to jednoduché vysvětlení, není o čem psát. Sice mám pořád nějaké pooperační kontroly a distanční výuku, ale to by se pořád opakovalo. Proto jsem se rozhodla, že častěji přidám post na instagram a facebook. Tady na web to poté shrnu

  Číst dál »