Fyzioterapie

Ahoj!

Tentokrát se tu trošku rozepíši o fyzioterapii, která je také velice důležita.

Ano, některá fyzioterapie jde na pojišťovnu, ale já mám pojišťovnu, která tady v Libereckém kraji a vlastně i v Praze moc nemá uzavřené smlouvy, protože je hlavně na Moravě, ale za to je úplně úžasná na schvalovaní pomůcek a dokonce i pobytů. Jenže na pobytech si mě přehazují s tím, že nejsem jejich primární diagnóza a nebo nemají kapacitní místo. Takže se nám zatím na žádný pobyt nepodařilo jet.

Proto jsem se kromě neurorehabilitacích, které jsou pro mě velice důležité ( díky ním jsem schopná sedět bez připoutání nějakou dobu, přesunout se sama na určité místa), tak jsem se rozhodla vyzkoušet kamaráda, který má své fotko a zároveň je fyzioterapeut a má k dispozici i bazén ,který můžeme využívat. Tahle terapie si myslím, že bude velice dobrá, protože ve vodě je člověk zase úplně jinak uvolněný a jinak se s ním pracuje. Já sama, kdybych mohla, tak ve vodě žiji, protože v ní mám svobodu pohybu. I když mám vlastní styl plavání, tak to dokážu a posiluji tím zároveň svaly.

Zatím jsme se dohodli, že začneme po neurorehabilitacích, kde mě dají zase trochu do kupy. Jsme domluveni jednou týdně na hodinu a cena je 800,- Kč. Věřím, že mi to velice pomůže se zlepšovat, a že se zase nebudu zhoršovat, což po poslední narkóze nastalo.

Proto pokud mě budete chtít podpořit, tak můžete na transparentní účet nebo sdílením. Všechno se počítá a já Vám budu neskutečně vděčná.

Děkuji!!