Další 2. týdny praxe

První týden praxí je za mnou a byl úspěšný. Sice vstávání bylo pro mě za trest, ale zvládla sem to a to považuju za velký úspěch. Nejsem zrovna ranní ptáče a vstávání před 7 ráno je fakt velký trest. 🤣 Ještě mě čeká týden v té samé třídě.

Kromě praxi jsem měla také svůj projektový den k maturitnímu individuálnímu projektu, který se opět vydařil. Děti to velmi bavilo a byli nadšené. Dokonce chtějí abych některý den dovedla znovu Maxe. Tak to zkusíme domluvit s ředitelkou.

Dneska jsem byla odvolit a teď nezbývá než si počkat jak volby dopadnou.

U nás se ježíšek otočil ještě před vánocemi a donesl jak mechanický, tak i elektrický vozík. Mechanický vozík mám teď od kluků z @ultina_cz a musím říct, že lepší jsem nikdy neměla! Fakt to mají promakané a vyhovuje po všech stránkách. Chystám o něm post, ale teď jsem se k tomu neměla kdy dostat. Elektrický mám od ortoservisu a tam se čekalo na záda. Sice mi ho předali s většími, ale čekalo se na menší, abych seděla tak, jak mám. Ty nakonec dorazili až teď v lednu a naprosta spokojenost. Vozík funguje po všech směrech, na rampu do auta jsem se musela naučit couvat, protože je to předokolka, ale nic neřešitelného. Všechny funkce funguji a sice mi to hodilo jednou error, ale od té doby nic, tak pevně věřím, že se to nebude opakovat. Opět o něm bude post, ale asi až po praxích. Ty mám ještě týden. Tak v brzké době budou hned dva posty.

Tak zase příště!!