Natáčení videoklipu

Po naší tak napůl vydařené cesty do Ostravy, jsme jela natáčet videoklip s Markem Ztraceným.

Jak jsem se k tomu vůbec dostala ?

Úplně jednoduše..

Dával totiž na instagram a facebook, že hledá komparz a kdo chce, tak se má hlásit na email. A tak nebylo nic jednoduššího než se přihlásit.

Sice to ráno bylo sakra kruté, ale tak ono se není čemu divit, že po 3h spánku, se vám fakt vstávat nechce, ale nakonec to bylo fajn, i když jsem tam nebyla až do konce. ( únava dělá své) 😀

Taky je fajn vypadat jak z pekla a nebo po flámu, když to tak vůbec není 😀 Ale ty oči ráno byly fakt šílené, představte si, že místo bělma to máte celé krvavě červené ( no smekám mami, že si se mě nelekla :DDD )

Potkala jsem pár fajn lidí, které tímto zdravím a získala jsem zase nějaké zkušenosti, potkala se s Markem, udělala fotku 😀 a bylo to fajn.

Tímto tě, zdravím Marku, pokud si to čteš.

Víte co je taky pakárna ?

Ty roušky v lékárnách, kdo na to má sakra pořád myslet ?

Nikde jinde, když nepočítáme Moravu a lékárny, tak už nejsou zapotřebí a je jasné, že je lidé nenosí (facepalm)

Mělo se natáčet celý den, ale já nakonec odjížděla kolem 14 a jsem vážně zvědavá, zda v tom klipu budu a nebo mě vystřihnou :-DD

No, ale na co jsem úplně zapomněla je, že mám nové vlasy!!

No co vám budu povídat, nechávala jsme si je dělat ještě den před Ostravou a strávila jsem u kadeřnice 6 hodin!! Víte co to je ?

No co vám budu povídat, sedět 6 hodin u kadeřníka je peklo, ale stálo to za to. Sami posuďte 🙂

Taky by mě zajímalo, kdo vymýšlel modré karty na parkování pro “invalidy”. Vážně mi nejde do hlavy, proč se na ty místa staví lidé, kteří to nepotřebují, ať už tu kartu mají nebo ne, měli by ji používat spolu s rozumem.

Ještě se vrátím k Ostravě, šly jsme taky na pojišťovnu, a protože jediné parkoviště je tam u Penny, tak jsme tam chtěli zaparkovat. Jenže jak jsme tam dojeli, tak na místech PRO VOZÍČKÁŘE si to zastavil de*il se škodovkou jenom proto, aby jeho paní nemusela odtlačit vozík s nákupem kousek dál. Podotýkám, že neměl jak MODROU kartu tak oba byli ZDRAVÍ, až na rozum teda. Protože, když jsem mu řekla, že parkuje na vozíkách a nemá tam co dělat tak se začal rozčilovat , že on si může parkovat, kde chce ( protáčím oči) to teda fakt nemůže, je to za 4 body, takže až tě párkrát chytí de*ile tak budeš bez řidičáku a pak si parkuj třeba na lampárně.

A to samé dneska u Tesca, dobře sice měli modrou kartu, ale k čemu ? Neměli ani Vozík, berle, no prostě nic. Chodili úplně normálně..

Tak můžete mi někdo vysvětlit, kdo o tom sakra rozhoduje ? Kolikrát to nedají vozíčkářovi, který to fakt potřebuje, ale na ADHD dítě jo ? ( znám takový případ)

Já bych to rozdělila tu kartu ještě víc.

 • Pro vozíčkáře
 • Pro autisty a nebo lidí s PAS ( protože ti to taky někdy dost potřebuji)
 • Pro kočárky

Ale pokud ten člověk nepotřebuje široké místo, tak proč tam stojí ? My by jsme radši parkovali normálně a chodili, než tohle . Ale určitě ne pro lidi s ADHD.

A taky by to chtělo něco, aby se ta karta nemohla půjčovat, nechcete někdo takový systém vymyslet ? Že by to tam toho člověka nenechalo zaparkovat, pokud by k tomu neměl právo ? Fakt by se to hodilo.

Budu velice ráda pokud se podíváte na minulé příspěvky, popřípadě jak pomoci a pomohly jste mi vybrat na handbike a ten doplatek. Pomoci můžete sdílením nebo přispěním libovolné částky a šířením to dál.

handbike: https://www.donio.cz/PomocKaterine

Elektrický vozík: https://znesnaze21.cz/sbirka/doplatek-na-elektricky-vozik-pro-katu?fbclid=IwAR11bQQwaqqciVKw-PomsYABP3zBDEhAtZMpo05d54-nsJV8SKVMVWBcobg

Tak zas příště

Sajonara….

 • podporte katku
 • Může tě také zajímat

  Únor – březen 2023

  Ahoj,  Už je to nějaké doba, kdy jsem vydala článek, ve kterém bych napsala, jak se mi momentálně vede a co je u mě nového. Jak jistě víte, tak jsem aktualizovala web, dodala jsem na něho příspěvky a povedlo se ho zabezpečit. S tím mi pomohl jeden moc milý kluk, jestli

  Číst dál »

  Lymfo kalhoty

  Tyto kalhoty jste u mě mohli nedávno vidět. Mám je napsané z důvodu otoků, které jsou z důsledků sezení a kortikoidů. Někdo na ně dochází na rehabilitaci a někomu je napíšou i domů. To záleží, jak moc je potřebujete. U mě se rozhodli pro to druhé. Vyřízení bylo celkem rychlé a platila

  Číst dál »

  Nový mechanický vozík

  Ahoj, Už nějakou chvíli mám doma nový mechanický vozík, a to především díky Vám a pojišťovně.  Mechanický vozík se vybral od kluků z firmy Ultina back to activ. Jsou to kluci, kteří jsou sami na vozíku a opravdu tomu rozumí. Navíc jako jediná firma dělají vozíky opravdu na míru, a nejen

  Číst dál »

  Další 2. týdny praxe

  První týden praxí je za mnou a byl úspěšný. Sice vstávání bylo pro mě za trest, ale zvládla sem to a to považuju za velký úspěch. Nejsem zrovna ranní ptáče a vstávání před 7 ráno je fakt velký trest. Ještě mě čeká týden v té samé třídě. Kromě praxi jsem

  Číst dál »