Návštěva Liberecké nemocnice

Všechno to začalo 3 dny zpátky v UVN (ústřední vojenská nemocnice) kde jsem tentokrát nezískala sádru já, ale maminka :-DD Díky mě, ale lékař mohl dát kvíz ostatním, protože jsem si byla s tím vyhozeným kolenem a on tam prý běhal a ptal se, co tam chybí, ale to jsem odbočila, zpátky k tématu.

Jelikož maminka dostala pouze sádrovou dlahu, tak se jí to zlomilo a nechtělo se nám kvůli toho jezdit do Prahy a tak jsme si řekli, že dáme šanci liberecké nemocnici. ( no chyba)

Když jsem tam došly, tak jsme šli na urgentní příjem, protože ten jako jediný víme kde je a už tam to začalo.

Arogantní sestra na nás vyjela co, že to tam vlastně chceme, že to musíme úplně jinam a vůbec ji nezajímalo, že se tam nevyznáme, nakonec nás ale teda navedla, no aspoň, že tak.

Když jsme došly na pohotovost, tak tam lékařka mamce sdělila, že ji to pouze dosádruji a to, že ji to tlačilo jí vůbec nezajímalo, a nezapomnělo dodat, že novou sádru ji neudělají, bo to zlomí ještě dřív než přijde domů (facepalm). No co vám budu povídat, měla jsem chuť ji něco říct, ale potom, co jsem viděla, jak tu sádru dělají, jsem ztratila řeč a to je co říct.

Když teda zjistili, že tu sádru nevysunou nahoru tak se ji rozhodli rozstříhnout vyndat z toho vatu, znovu ji tam dát 2x víc a na to namotat jednu ruličku sádry na tu POLÁMANOU SÁDROVOU DLAHU s nerozstřihnutými obvazy facepalm) a poslali jí domů s rukou širokou jak dvě dohromady a těžší ona.

To, že ta sádra nevěděla jak měla a tlačila jim bylo úplně jedno. Nehledě na to, že se to zlomilo ještě v sádrovně a jejich argument ? No to musí zaschnout, jako vážně ? Tak jsme šli teda domů, protože dohadovat se s nima nemělo cenu. Ještě, že jsme měli doma Lucifera 👹, který uvařil VÝBORNOU večeři a udělal, co je třeba. Vážně přemýšlím, že si tě najmu jako Pekelného zástupce chybějícího člena rodiny, který se zjeví, kdy je třeba a jako správný vládce pekel dobrým pomůže a zlo potrestá 🙂 Až na ty black outy, na tom ještě zapracujeme. To jsme pak k dispozici MY TOBĚ 👹

A obzvlášť mě dostalo, že zkušený doktor přijde za touhle doktorkou s tím co má dělat, že mu přišla pacientka s tím, že má alergii na antibiotika. Tahle doktorka řekla, že taky neví, a že má zkusit to, co si myslí, že ji snad neublíží. Vážně jsem ráda, že jsem neležela tam, ale v UVN. Po téhlete zkušeností vím jedno jistě, téhle nemocnici se vyhýbat i kdybych nedýchala. Kdo ví v jakém bych byla stavu, když neumí ani sádru a nasadit antibiotika asi zdravému člověku, co jsem tak pochopila

Když s tím jela další den k vojákům, tak se nestačili divit a nemohli to ani sundat. Udělali novou sádru a za 14 dnů se to bude řešit dál.

Nová plná sádra od Vojáku

Budu velice ráda pokud se podíváte na minulé příspěvky, popřípadě jak pomoci a pomohly jste mi vybrat na handbike a ten doplatek. Pomoci můžete sdílením nebo přispěním libovolné částky a šířením to dál.

handbike: https://www.donio.cz/PomocKaterine

Elektrický vozík: https://znesnaze21.cz/sbirka/doplatek-na-elektricky-vozik-pro-katu?fbclid=IwAR11bQQwaqqciVKw-PomsYABP3zBDEhAtZMpo05d54-nsJV8SKVMVWBcobg

Taky by jsem Velice ráda poděkovala všem, kdo jste přispěli ať už na handbike nebo doplatek na elektricky vozík. Je to neuvěřitelné, ale DÍKY VÁM už máme vybráno skoro 1/4 z doplatku na elektrický vozík a JÁ si toho neskutečně cením OPRAVDU Vám Děkuji 🙂 1/4 = (20.68% = 44.050,- Kč.)

Na handbike máme zatím vybráno 900,- Kč ze 197 400,- . A i za to Vám chci poděkovat, každá koruna se počítá 🙂 Věřím, že společně to dokážeme a podaří se nám vybrat jak na doplatek tak na handike. Ještě jednou díky, vážím si toho, že mě podporujete 🙂

Tak zas příště

Sajonara….