Nový mechanický vozík

Ahoj,

Už nějakou chvíli mám doma nový mechanický vozík, a to především díky Vám a pojišťovně. 

Mechanický vozík se vybral od kluků z firmy Ultina back to activ. Jsou to kluci, kteří jsou sami na vozíku a opravdu tomu rozumí. Navíc jako jediná firma dělají vozíky opravdu na míru, a nejen některé rozměry. Takže vozík sedne přesně jak potřebujete. Dostala jsem ho pár dnů před Vánocemi, ale dřív nebyl úplně čas to tak nějak sepsat, a hlavně jsem ho chtěla aspoň trošku otestovat. Jezdí se na něm parádně a ten rozdíl cítím už při přesazení na něho. Cena je vlastně srovnatelná s ostatními firmami, akorát je tam znát ta kvalita a stojí za to si počkat. 

Výhodou je, že peloty mi dělali kluci, jinak mi tam dali záda Jay a peloty jdou úplně odklopit a jsou pevnější. Pásy na nohy mají taky super! Já mám i jeden, kterým si nohy připnu ke stoupačce. Je tam i malý prostor proto, kdybych se náhodou ještě vytáhla, takže první vozík, který by měl opravdu vydržet a pevně v to doufám. 

Děkuji všem, kteří jste přispěli na transparentní účet, protože část byla hrazena z něho. Další části hradilo pár dalších nadací, kterým ještě jednou moc děkuji!! A poslední část uhradila pojišťovna. Ta nakonec uhradila 20 000,-, protože jsem měla mechanický vozík krátkou dobu a schválili mezitím i elektrický, tak nemohli dát těch 40 000 nebo kolik normálně dávají. Naštěstí se to povedlo dát dohromady! 

Takže ještě jednou všem moc děkuji a koukněte se na fotky!! 

Pokud potřebujete nový mechanický vozík nebo ho teprve řešíte, tak se na kluky určitě obraťte. 

Kromě výše zmíněních výhod je určitě nutno dodat, že kluci jako jediní dělají vozíky na míru. Nemají žádnou tabulku, přes kterou by dál nejel vlak. Takže je možná jiná délka vozíku a jiná šířka. To u ostatních firem možné není. Ty mají pouze svoje tabulkové velikosti, a i když se tedy říkají, že je to na míru, tak opak je pravdou. Další výhoda je kapsička na cévky přímo pod sedákem, což se někdy hodí! A proč je vlastně tak strašně důležité, aby vozík člověku seděl? Protože pokud člověku nesedí vozík ať už na délku nebo šířku, tak nemůže správně ani sedět on sám, a tudíž je to na houby. Horší se mu zdravotní stav, ať už ze strany zad nebo celkového. Snad jsem tedy napsala vše, co jsem chtěla, pokud byste měli nějaké otázky, tak se klidně ptejte. Pokusím se odpovědět. 

Tak zase příště!!!