Předání auta

16.12.2021 se to stalo! 

Je to skoro až neuvěřitelné, ale včera jsem byla oficiálně přebírat Cihláčka (auto)! Momentálně je tedy v salonu a čeká na P. Píbala kvůli úpravě, ale ten den, kdy ho budu mít doma se blíží!

Toto se stalo vlastně jenom díky Vám všem, kteří jste podpořili sbírku na Donio, Českém mozku, Vitto music a akci Carpe Diem!  Nadacím a velikou zásluhu na tom má taky FordCz a pan V. alias Leonardo Di Caprio spolu s panem Píbalem! 😀 Tím to bych Vám všem chtěla ještě jednou moc a moc poděkovat, protože neuvěřitelné se stalo skutečností. 

Fordu bych chtěla poděkovat za slevu, kterou mi poskytli, jak komunikovali se mnou a zároveň s panem Píbalem. Jestli potřebujete upravit vozidlo a přemýšlíte na koho se obrátit, tak určitě doporučuji Ford a zároveň na úpravu p. Píbala z JP servisu. Lepší přístup a komunikaci jsem si nemohla ani přát, jak se mnou, tak spolupráce mezi nimi!

Veliké poděkování patří také pojišťovně ČPP (Česká podnikatelská pojišťovna), která mi udělala perfektní pojistku a také cenu! Jsem začínající řidič a přeci jenom, velké auto s úpravou, odtah a všechno. Opravdu jsem se obávala, ale díky spolupráci Fordu a pojišťovny ČPP to není taková pálka, vím, že jsem v bezpečí jak na cestách, tak kdekoliv.

Opravdu bych chtěla poděkovat všem! Bohužel to není v mých silách, a tak doufám, že se to dostane k co nejvíce lidem! 

Jak to vlastně vypadá s úplným předáním vozu? V úterý by si ho měl stahovat p. Píbal a během ledna by mělo být u mě už upravené!

V dalším postu pro Vás chystám typy, na co si dát pozor, na koho se kromě výše jmenovaných lidí obrátit, jak je to s dotacemi pro handicapované a mými zkušenostmi z oslovení firem na úpravu, oslovila jsem snad všechny, a navíc mám zkušenosti také od kamarádu a známých. Budu velice ráda, pokud to někomu pomůže.  

Ještě jednou Vám všem moc děkuji! Bude to pro mě neuvěřitelná pomoc! 

Kateřina Sasáková, auto. Auto Kateřiny basákové. Vozíčkář.
 • podporte katku
 • Může tě také zajímat

  English Camp 2023 CZ/EN

  Tento rok jsem byla poprvé na english campu. Na to, že se mi po prvním dni zdálo, že to nebude nic moc, tak to bylo přímo famózni. Rozhodně mi to hodně dalo. Tím, že tu byli rodilí mluvčí, tak jsem musela opravdu mluvit a k mému překvapení jsme se vždy

  Číst dál »

  Imunoglobilun alias KIOVIG

  Imunoglobuliny Imunoglobuliny alias KIOIVIG je kapačka, kterou někdy dostávám na autoimunitní onemocnění a tím je Myasthenie Gravis. Používá se k zastavení tvoření špatných buněk, které poté dělají paseku v tělu. Dává se to jak po myasthenické krizi, tak také v případě, že se objeví příznaky a nepomůže zvednout kortikoidy. Zvednutí kortikoidů je vždy

  Číst dál »

  Parkovací průkaz a stání na vyhrazených místech

  Modrá karta Ahoj,  Tentokrát jsem se rozhodla, že sepíšu něco o modré parkovací kartě, kterou mají osoby se sníženou mobilitou nebo jiným problémem, který vyžaduje parkování co nejblíž anebo potřebuji více prostoru. Většinou ji mají vozíčkáři, ale občas i někdo jiný. O přidělení karty rozhoduje úřad a to tím, že

  Číst dál »
  cs_CZČeština