Předání auta

16.12.2021 se to stalo! 

Je to skoro až neuvěřitelné, ale včera jsem byla oficiálně přebírat Cihláčka (auto)! Momentálně je tedy v salonu a čeká na P. Píbala kvůli úpravě, ale ten den, kdy ho budu mít doma se blíží!

Toto se stalo vlastně jenom díky Vám všem, kteří jste podpořili sbírku na Donio, Českém mozku, Vitto music a akci Carpe Diem!  Nadacím a velikou zásluhu na tom má taky FordCz a pan V. alias Leonardo Di Caprio spolu s panem Píbalem! 😀 Tím to bych Vám všem chtěla ještě jednou moc a moc poděkovat, protože neuvěřitelné se stalo skutečností. 

Fordu bych chtěla poděkovat za slevu, kterou mi poskytli, jak komunikovali se mnou a zároveň s panem Píbalem. Jestli potřebujete upravit vozidlo a přemýšlíte na koho se obrátit, tak určitě doporučuji Ford a zároveň na úpravu p. Píbala z JP servisu. Lepší přístup a komunikaci jsem si nemohla ani přát, jak se mnou, tak spolupráce mezi nimi!

Veliké poděkování patří také pojišťovně ČPP (Česká podnikatelská pojišťovna), která mi udělala perfektní pojistku a také cenu! Jsem začínající řidič a přeci jenom, velké auto s úpravou, odtah a všechno. Opravdu jsem se obávala, ale díky spolupráci Fordu a pojišťovny ČPP to není taková pálka, vím, že jsem v bezpečí jak na cestách, tak kdekoliv.

Opravdu bych chtěla poděkovat všem! Bohužel to není v mých silách, a tak doufám, že se to dostane k co nejvíce lidem! 

Jak to vlastně vypadá s úplným předáním vozu? V úterý by si ho měl stahovat p. Píbal a během ledna by mělo být u mě už upravené!

V dalším postu pro Vás chystám typy, na co si dát pozor, na koho se kromě výše jmenovaných lidí obrátit, jak je to s dotacemi pro handicapované a mými zkušenostmi z oslovení firem na úpravu, oslovila jsem snad všechny, a navíc mám zkušenosti také od kamarádu a známých. Budu velice ráda, pokud to někomu pomůže.  

Ještě jednou Vám všem moc děkuji! Bude to pro mě neuvěřitelná pomoc! 

Kateřina Sasáková, auto. Auto Kateřiny basákové. Vozíčkář.
 • podporte katku
 • Může tě také zajímat

  Únor – březen 2023

  Ahoj,  Už je to nějaké doba, kdy jsem vydala článek, ve kterém bych napsala, jak se mi momentálně vede a co je u mě nového. Jak jistě víte, tak jsem aktualizovala web, dodala jsem na něho příspěvky a povedlo se ho zabezpečit. S tím mi pomohl jeden moc milý kluk, jestli

  Číst dál »

  Lymfo kalhoty

  Tyto kalhoty jste u mě mohli nedávno vidět. Mám je napsané z důvodu otoků, které jsou z důsledků sezení a kortikoidů. Někdo na ně dochází na rehabilitaci a někomu je napíšou i domů. To záleží, jak moc je potřebujete. U mě se rozhodli pro to druhé. Vyřízení bylo celkem rychlé a platila

  Číst dál »

  Nový mechanický vozík

  Ahoj, Už nějakou chvíli mám doma nový mechanický vozík, a to především díky Vám a pojišťovně.  Mechanický vozík se vybral od kluků z firmy Ultina back to activ. Jsou to kluci, kteří jsou sami na vozíku a opravdu tomu rozumí. Navíc jako jediná firma dělají vozíky opravdu na míru, a nejen

  Číst dál »

  Další 2. týdny praxe

  První týden praxí je za mnou a byl úspěšný. Sice vstávání bylo pro mě za trest, ale zvládla sem to a to považuju za velký úspěch. Nejsem zrovna ranní ptáče a vstávání před 7 ráno je fakt velký trest. Ještě mě čeká týden v té samé třídě. Kromě praxi jsem

  Číst dál »