Soustředění v ragby a vyjádření

Dnešek začal docela hekticky, ne jenom že jsem nemohla kvůli úplňku spát ani po ” kamarádovi” Zaldiarovi 😀 po kterém, jsem jindy tuhá, ale když jsem konečně usla, tak jsem vstávala, protože tento týden máme soustředění v ragby.

Já sice nebyla celý týden na soustředění, ale aspoň dneska jo a musím říct, že mě to fakt baví, ale to bude asi taky tím že zapojují i nováčky 🙂 Ale vezmeme to zase hezky od začátku.

Vstávala jsem kolem 6 což vzhledem k tomu, že jsem nemohla spát nebylo moc prima, ale na druhou stranu jsem se těšila až si zahraju a dovolám se vedení, kvůli Paní Blanky…. ale to zase předbíhám. (facepalm)

Po klasické ranní rutině nastal čas odjezdu, a jak už to tak bývá tak já nebo mamka nemůžeme najít telefon, vždy v autě ( převážně mamka :DD) Kromě toho se ještě vracela domů z garáží pro peněženku, kterou nakonec měla v batohu v autě, ale v jiné kapse :DD no vyjeli jsme z 10 minutovým zpožděním, což je dost dobrý.

Po cestě do Prahy (Z Liberce) hledala telefon tentokrát mamka, ale vzhledem k tomu, že jí fungoval hotspot a měla propojené hodinky, tak myslela, že je někde v autě. Nebudete věřit tomu kde byl, ale on byl VÁŽNĚ na STŘEŠE auta, byl v silikonovém obalu, takže prodejci mobilních doplňků, hlaste se o reklamu 😀 silikonový obal za pár korun a kolik peněz vám ušetří 😀 ( maminka tím asi Ježíškovi chtěla něco naznačit :-D)

Já sem hned v 7 ráno volala na bazén a hádejte co jsem zjistila? Samozřejmě, že paní Blanka neměla na nic takového PRÁVO. Ale musím říct, že Pan ředitel je tam opravdu člověk na svém místě. Říkal, že na nic takového nemá právo, a že je rád, že tam jakož to vozíčkař chodím. Omlouval se za paní Blanku. Takže za mě palec nahoru za vedení libereckého bazénu i pro personál až na paní Blanku.

Během tréningu jsem odcházela z vozíku pouze 2x, takže fanfáry prosím 😀 Taky mi během tréningu přišel email z DONIA, kde jsem žádala o založení sbírky na handbike a doplatek na elektrický vozík, takže kdo by chtěl přispět nebo jen sdílet, budu opravdu vděčná i za pouhé sdílení a nebo za každý vetší či menší příspěvek. Pomůžete mi tím ke kvalitnějšímu a aktivnějšímu životu. Odkazy, jak můžete pomoci najdete v sekci ” jak můžete pomoci”.

Momentálně mám založené dvě sbírky, a to u Znesnáze21 a Donio. U Znesnáze21 je na doplatek elektrického vozíku a u Donia je na handbike a také na doplatek elektrického vozíku. Opravdu budu vděčná i za sdílení, k čím více lidem se to dostane, tím větší šance je, že se to povede vybrat.

Uvidíme co přinesou další dny.

Odkazy na sbírky : Donio https://www.donio.cz/PomocKaterine

Odkaz na Znesnáze21: https://znesnaze21.cz/sbirka/doplatek-na-elektricky-vozik-pro-katu?fbclid=IwAR11bQQwaqqciVKw-PomsYABP3zBDEhAtZMpo05d54-nsJV8SKVMVWBcobg

Díky a Sajonara

Ano, jsem v týmu jediná holka 😀
 • podporte katku
 • Může tě také zajímat

  Únor – březen 2023

  Ahoj,  Už je to nějaké doba, kdy jsem vydala článek, ve kterém bych napsala, jak se mi momentálně vede a co je u mě nového. Jak jistě víte, tak jsem aktualizovala web, dodala jsem na něho příspěvky a povedlo se ho zabezpečit. S tím mi pomohl jeden moc milý kluk, jestli

  Číst dál »

  Lymfo kalhoty

  Tyto kalhoty jste u mě mohli nedávno vidět. Mám je napsané z důvodu otoků, které jsou z důsledků sezení a kortikoidů. Někdo na ně dochází na rehabilitaci a někomu je napíšou i domů. To záleží, jak moc je potřebujete. U mě se rozhodli pro to druhé. Vyřízení bylo celkem rychlé a platila

  Číst dál »

  Nový mechanický vozík

  Ahoj, Už nějakou chvíli mám doma nový mechanický vozík, a to především díky Vám a pojišťovně.  Mechanický vozík se vybral od kluků z firmy Ultina back to activ. Jsou to kluci, kteří jsou sami na vozíku a opravdu tomu rozumí. Navíc jako jediná firma dělají vozíky opravdu na míru, a nejen

  Číst dál »

  Další 2. týdny praxe

  První týden praxí je za mnou a byl úspěšný. Sice vstávání bylo pro mě za trest, ale zvládla sem to a to považuju za velký úspěch. Nejsem zrovna ranní ptáče a vstávání před 7 ráno je fakt velký trest. Ještě mě čeká týden v té samé třídě. Kromě praxi jsem

  Číst dál »