Zábědovské vyběhnutí

Dne 19.9. se konalo Zábědovské vyběhnutí. A díky pár lidem, Vy určitě víte. Se povedlo domluvit, že tam pro mě bude kasička a co se vybere tak se mi bude věnováno na handbike .-)

Celé Zábědovské vyběhnutí bylo strašně fajn. Ať už šlo o lidi a nebo celkovou atmosféru.

Vstávání sice nebylo po celém týdnu nejlepší, ale šlo to. Do Zábědova jsme přijeli tak akorát na start 🙂 Nechali mě to celé odstartovat a poté take předat ceny.

Musím říct, že mě velice překvapily jak děti tak vlastně všichni tam 🙂 Myslím si, že tam je pár nadaných dětí, kteří to ve sportu a nebo v běhu dotáhnou hodně daleko 🙂

Díky velice milým lidičkám se podařilo vybrat 8 670, – Na to, že tam bylo cca 32 lidí tak je to neuvěřitelná částka. Vážně díky moc, vážím si toho.

Příští rok, jestli budu mít handbike tak si to zajedu na něm s Vámi 🙂

Peníze budou daný na transparentní účet 🙂

No, ale teď vážně. Máte někdo taky problémy s Českou poštou jako já ? Ne jenom, že mi jednou do telefonu sdělily, že mám být ráda, že mi doručili 2 balíčky ze 4. No teď už to jsou 2 balíčky ze 6.

Jeden známý, který byl jeden z těch, že díky ním se dala ta kasička na ten běh pro mě. Tak mi chtěl poslat knížku. No, ale řekl mi, že sem u to právě dneska vrátilo (facepal) Vážně by mě zajímalo, proč mi to nedoručili. Adresa a všechno bylo správně. Dokonce by se to vešlo do schránky, ale prostě ne. Česká pošta mi to nedoručí (facepalm)

Dneska jsem konečně našla i boty, protože to počasí co je to aby člověk měl s sebou šatník :-DD Ráno zima a v poledne už člověk umírá vedrem.

Kromě tohohle všeho jsem si dneska byla vyzvednout balíček s analogickým foťákem. Nic méně je celkem dost těžký a taky nevím jak ho zprovoznit :-DD (hups no na to se přijde :-DD ) Naneštěstí ho potřebuji na dva roky do školy. Jenomže s tím jak to vypadá s uzavíráním tak nevím, nevím jak se to když tak budeme učit. Fotokomoru doma fakt nemám a myslím, že nejsem jediná kdo ji doma nemá :-DD

No nic zítra pokračuje liga v ragby a tentokrát se jich zúčastním i já. Tak snad nebudu ztracená jak karkulka v lese :-DD

Pokud by někdo chtěl vystavit darovací smlouvu, díky které si to můžete odečíst z daní. Napište mi na email : k.sasakova@gmail.com

Jestli Vás můžu poprosit, šiřte to dál. Řekněte o tom třeba i svému šéfovi, známým. No prostě komukoliv 🙂 Díky

Za každý příspěvek budu velice vdečná a to se týká také sdílení. Mezi co více lidí se to dostane tim lépe.

Tak jo tak zas příště… 🙂

Čauko 🙂