Začátek března 2022

Březen 2022 

Je začátek března a já si řekla, že by bylo fajn vydat nějaký článek. Nic moc se u mě momentálně neděje, jezdím do školy, kde se porouchala plošina, ale naštěstí díky super Scioškole a super průvodců a spolužáku mě i s elektrickým vozíkem vytáhli nahoru a pak dolů. Do školy se bude řešit jiná plošina, protože tahle není stavěna na můj električák. Takže do školy budu brát vice mechanický, díky tomu, že jsem autonomní student, tak tam nejsem každý den a dlouho. 

Kromě takového toho normálního běhu se stihlo zaměření nového mechanického vozíku z důvodu růstu. Ano, je mi 20 a stále rostu. Teď už to má ortoped a půjde to na pojišťovnu, tak uvidíme. Kromě mechanického vozíku jsem byla zaměřit obleček, který by mi měl pomoct posílit trup, a navíc je kompresní, takže by měl mírnit otoky. U obojího jsou doplatky, ale na vozík větší, tak se zkouší oslovit nadace a uvidíme. Obleček mě mile překvapil, protože jeho cena není tak šílena, jak jsem se obávala. (cena oblečku 27 000 z toho 10 % hradí pacient)

Tentokrát se sáhlo po Ultině, protože si kluci umí poradit I s dlouhánama jako jsem já a počítáme tam ještě s nějakým růstem. Tak uvidíme 🙂

Co se týká auta, tak to je parádní! Nikoho k sobě nepotřebuji a už mám nalítáno přes 3000 km. 

Navštívili jsme JumpPark a bylo to super! Vyblbne se tam i vozíčkář, protože prostě na trampolínách se dá I sedět, a přitom tam může někdo skákat a skáčete tak i vy! Bylo to parádní!

Momentálně jsem měla jet na hory, ale z důvodu osmiček jsem je odvolala. Nakonec se ukázalo, že to nebyly osmičky, ale zánět v šestce. Dneska mi to čistili, a tedy nebylo to nic příjemného, ale aspoň už to nebolí tak, jak to bolelo přes víkend. 

Já teď čekám na poukazy od ortopeda. Poukazy na mechaničák a na obleček, který by měl pomoci s držením trupu a hlavně otoky, tak uvidíme. Pak to půjde na pojišťovnu. Také se povedlo zařídit cvičení na pojišťovnu a to vojtovku. Když jsem byla menší, tak mě dost dobře držela vojtovka podle Čápové. Tak uvidíme, jak to bude teď. Věřím, že i tohle trochu pomůže. Další intenzivka je v plánu na prázdniny. Zatím se povedla sehnat 1/3 a to od Života dětem. Moc děkuju! Právě díky těmto nadacím a příspěvků na TU se mohu posouvat dál! 

Také už jsem se stihla přihlásit na letní akce sportovního klubu, tak doufám, že toto léto bude o dost lepší a nebudu po špitálech. Fakt se na to těším! 

Zítra mě čekají imunoglobuliny, kde budu zase od 7 do 17, ale stojí to za to. Věřím, že mě to zase nakopne a bude líp! 

Tak zase příště a kdyby cokoliv, tak se klidně ptejte 🙂

Foto je po zubaři a s umrtvenou pusou