Začátek června 2022

Začátek června 2022

Ahoj,

tentokrát jsem si řekla, že by to chtělo aspoň krátký článek dřív než po 2 měsících, a proto je tady. Momentálně jsem měla cvičit v Axonu – neurorehabilitace. Bohužel mě chytil moribundus a skončila jsem na antibiotikách. Tak se to zrušilo a uvidíme, zda zvládnu aspoň poslední týden nebo ne. Zatím to moc nevypadá, ale mám antibiotika druhý nebo třetí den. Tak snad zaberou. 

Tím, jak se blíží prázdniny, tak také uzavíráme ročník. Přesto, že jsem trošku napřed, tak se mi toho trošku nakupilo a rušila jsem první letní akci, a to z důvodu moribunduse a toho, že nevím, jak dlouho mě z toho budou dostávat a taky z důvodu školy. Pokud se zadaří, tak si ještě něco málo naženu a tím pádem bych měla více času na přípravu na maturitu, která mě příští rok čeká. Je to neuvěřitelné, jak to letí.

Chtěla bych Vám také velice poděkovat, protože se z transparentního účtu pořizovali boty Schein. Jsou to ortopedické boty, které vydrží, ale neměla jsem teď nárok na pojišťovnu. Takže DĚKUJU, protože to nebyla levná záležitost, ale už po pár dnech jde poznat ten rozdíl. Méně mě bolí nohy a lépe drží, nebortí se tolik a jsou ve správném postavení. Pořizovali se sandály a pevné boty. Sandály budou sloužit také jako přezůvky ve škole. 

Už se těším na léto, na sportovní akce a na celkovou pohodu před maturitním ročníkem. Je to vážně k neuvěření, jak ten čas letí. Snad bude léto po zdravotní stránce dobré a nebudou žádné komplikace, to bych vážně nechtěla. Minulý rok mi to stačilo. 

V autě jsem překročila hranici 10 000 km a je to paráda, když může být člověk takhle samostatný. 

Ještě jednou Děkuju, bez Vás by to nešlo!! 

Co se týká mechanického vozíku, tak poukazy šli teď klukům z Ultiny a ještě čekám na další nadace. Větší část už je daná dohromady, ale dost velká ještě chybí (cca 41 000,-)

Tak snad budu brzo fit i já a zase příště! 

Ahoooj!! 🙂

Katka Sasáková Axon
 • podporte katku
 • Může tě také zajímat

  English Camp 2023 CZ/EN

  Tento rok jsem byla poprvé na english campu. Na to, že se mi po prvním dni zdálo, že to nebude nic moc, tak to bylo přímo famózni. Rozhodně mi to hodně dalo. Tím, že tu byli rodilí mluvčí, tak jsem musela opravdu mluvit a k mému překvapení jsme se vždy

  Číst dál »

  Imunoglobilun alias KIOVIG

  Imunoglobuliny Imunoglobuliny alias KIOIVIG je kapačka, kterou někdy dostávám na autoimunitní onemocnění a tím je Myasthenie Gravis. Používá se k zastavení tvoření špatných buněk, které poté dělají paseku v tělu. Dává se to jak po myasthenické krizi, tak také v případě, že se objeví příznaky a nepomůže zvednout kortikoidy. Zvednutí kortikoidů je vždy

  Číst dál »

  Parkovací průkaz a stání na vyhrazených místech

  Modrá karta Ahoj,  Tentokrát jsem se rozhodla, že sepíšu něco o modré parkovací kartě, kterou mají osoby se sníženou mobilitou nebo jiným problémem, který vyžaduje parkování co nejblíž anebo potřebuji více prostoru. Většinou ji mají vozíčkáři, ale občas i někdo jiný. O přidělení karty rozhoduje úřad a to tím, že

  Číst dál »
  cs_CZČeština