Září 2022

Ahoj,

Delší dobu jsem nedávala příspěvek, jak to u mě je a jak se mi co daří nebo nedaří. Nebylo by to o tom, že bych na web zapomněla, ale spíše o tom, že toho bylo moc a zároveň nic. Jak jistě víte, tak jsem byla na kolech v Německu, kde to bylo parádní! Viz minulý i když krátký příspěvek. Dále začala škola, a i když mám školu víceméně z domu, tak jsem řešila organizační věcí, které se také týkali maturity, která mě letos čeká. Hold to letí. Konečně šel do výroby nový električák a od jiné firmy, tak snad bude fungovat, jak má a mechaničák od kluků z Ultiny je také ve výrobě. 

Kromě tady těch věcí, které dali dost časově zabrat sem měla klasická kolečka po lékařích a jejich kontrolách a až na menší změnu léčby u plicaře by to šlo. Tam se museli vyměnit spreje a uvidí se v prosinci. Paní doktorka to nazvala dle spirometrie jak u člověka na plicní ventilaci na klidový režim. 😀 Tak uvidíme, co tyto spreje. Bohužel mě po krátké narkóze, která byla z důvodu vyšetření trápila velká bolest hlavy a celkové zhoršení spazmů a uvolnění hlavně zad.. Tentokrát nezabrali léky na migrénu ani na klasickou bolest hlavy doma, tak jsme skončili akutně u neurologa a 3 dny po sobě jsem jezdila na kapačky. Zkontrolovali, zda se v hlavě nic neděje, a ještě mě v pondělí čeká odběr mozkomíšního moku a měření jeho tlaku. Tak snad i to bude v pohodě a bylo to snad „jen“ rozhozená migréna nebo bolest hlavy. 

Dneska si po dlouhé době zajdu na koncert Sebasatiana. 

Jinak co se týče rehabilitací, tak jsme bohužel žádné na pojišťovnu nesehnali. Naštěstí se podařilo a pomocí nadací absolvuji od konce října do konce listopadu intenzivku v neurorehabkách. To by mě mělo dát do kupy a pak už mám něco před domluveno, tak snad to klapne po všech stránkách. Kdybyste věděli, koho oslovit s pomocí financování rehabilitací, které jsou důležité, tak mi prosím ten typ napište. Ne vždy jde všechno bez pomoci. 🙂 Předem všem děkuji i za sdílení stránky. 🙂

Kdybyste měli nějaké otázky nebo cokoliv, tak se klidně ptejte. 

Foto z léta, pro jednou bez brýlí.