Zkouška segwaye?!

Ahoj!

Tentokrát bych se s Vámi chtěla podělit o zážitky ze zkoušky segwaye pro vozíčkáře. Z ní to až neuvěřitelně co, že něco takového pro vozíčkáře vůbec existuje. Ale je to tak!

Díky tomuto vozíku alias segwayi pro vozíčkáře, je vozíčkář zase o dost samostatnější, uleví svému doprovodu a dostane se na místa kam s mechanickým či elektrickým vozíkem ne!

To jsem si vlastně sama dneska vyzkoušela. 🙂

Po telefonické dohodě s obchodním zástupcem jsem přijela na zkoušku a byla velice překvapená! Ne jenom, že jsem viděla Vyšehrad, ale necítila jsem absolutně žádné kočičí hlavy, mamka a ani nikdo mi nemusel pomáhat a byla to prostě nádhera! Navíc se na tomhle vozíku trénuji zádové svaly, které potřebuji trénovat.

Tahle pomůcka by mi zase pomohla k dalšímu kroku samostatnosti, posílení svalů na zádech, usnadnila cesty mamce, která mě neutlačí na mechanickém vozíku a opravdu se nedá všude jet s elektrickým, a navíc mechanický ani elektrický vozík neprojede takový terén jako toto.

Teď na Vás mám otázku:

Neznáte někoho nebo nevíte o někom, kdo by mi mohl pomoci s financováním a zároveň si to třeba odečetl z daní? Není to zrovna levná záležitost, ale pěvně doufám, že by se i tento sen mohl splnit a stát skutečnosti! Pomohli bychom si vlastně navzájem!  Kdybyste o někom věděli, dejte mi prosím vědět!Tahle pomůcka by za to opravdu stála a bohužel pojišťovna a ani UP jako na Zvláštní pomůcku nepřispívá.

K čemu takový vozík potřebuji?

S tímto vozíkem se dostanu na místa, na které s mechanickým nebo elektrickým ne. Na akce, kde je hodně lidí, na školní akce, na které se nedostanu s elektrickým nebo mechanickým vozíkem z důvodu jejich velikosti a nepřizpůsobivosti terénu. Zároveň jeho používáním budu trvale zapojovat zádové svaly, takže plní zároveň formu cvičení a zpevňování svalů. V neposlední řadě i vozíčkáři se chtějí bavit a třeba s tímhle se půjde zahrát i bowling a dostat se do přírody a na památky. Jeho hlavní výhodou jsou malé rozměry a zvládnutí téměř jakéhokoliv terénu a povrchu. Segway vyjde celkem na 502 230,- Prosím, kdybyste věděli o někom, kdo by mohl poskytnout část, tak mi dejte vědět. Může se to poté odečíst z daní.

Moc děkuji!

Kdyby byli nějaké otázky, tak se klidně ptejte!

Děkuji!!

Foto ze zkoušky a na Vyšehradě! :-O
Qr platba Katka Sasáková