Zkřížení plánu

Dneska je poslední pondělí v měsíci a já mám opět dost. Jak mnozí z Vás ví, měla jsem jít na operaci. Měla se mi dělat vezikostomie, ale bohužel kvůli kovidu to odložili na dobu neurčitou ( facepalm ).

Takže si to pěkně shrneme. Zhruba 14 dnů lítám po předoperačních a všichni se už modlíme, aby bylo po operaci. Schválně jsme se byly minulý týden ujišťovat, že to platí a nebudou to rušit. Všechno potvrdili, že vědí, že je to akutní. Já chápu, že kovid situace není lehká, ale akutní operace snad dělají. Pokud teda vím. Dostala jsem povolení od neurologa a vlastně všech. Lítala jsem skoro denně po předoperačních, protože jich bylo zapotřebí víc než dost. A když jsem dneska konečně na posledních, tak mi zavolají, že to ruší ?! ( facepalm ) To nebyl ani ten nejzlejší sen. Prý mě dali na vrchní místo na seznamu a ozvou se mi…. No to mi teď tak pomůže…. ( facepalm )

Takže operace se odkládá na dobu neurčitou a já mám být do té doby na antibiotikách ( facepalm )…

Ale aby jste se taky zasmáli trochu, tak si tu shrneme dnešek.

Vstávali jsme brzo a vážně nevím, jak bych vstala, kdyby se nezměnil čas a jeli pro Lucifera a do Motola. Tentokrát s námi jela i Kristy a jo, byla to pomoc 🙂

Jako první v Motole opět nebylo kde parkovat, ale to už je snad klasika. Vážně by mě zajímalo, co tam ta ochranka dělá. Na vozmenech není místo a parkují tam i lidí bez karty. Vážně je problém to trošku hlídat ? No, já si to nemyslím.

Paní na informacích nám nebyla schopná poradit, kam to vlastně máme jít. Potřebovala jsem na spirometrii. A nikdo nás tam nebyl schopný navést. Takže po kolečku třikrát celý Motol, jsme šli první na rentgen plic, kde se mě opět nezapomněli zeptat, zda se postavím ( facepalm )… Ale to nebyl ten nejlepší for, který jsem dneska slyšela.

Po rentgenu jsme se opět vydali hledat plicní. Opět nás nikdo nebyl schopen navést a museli jsme dojít až na urgent, kde nás konečně navedli. No jeto úplně mimo budovu. Takže jsme chtěli vyzvednout popis rentgenu, ale opět to ještě nebylo, a tak jsme šli na to plicní.

Na plicním jsem vyplnila papíry na covid a souhlasy. No nakonec mi ještě v čekárně volali z urologie, že to ruší ( facepalm ). Když vyšla sestra nebo doktorka ? fakt nevím, byla tam sama z ordinace, tak sem se celkem pobavila. Zeptala se mě zda to dojdu a když sem ji řekla, že fakt ne. Tak se pro změnu zeptala, zda to jezdí … 😀 No co na to říct, musí to semnou celé zvednout přece :-DD.

Photoshop:

Photoshop je kapitola sama o sobě, ale myslím si, že tomu začínám přicházet na kloub. Díky kamarádovi a taky trošku inteligence :-DD Nic méně si myslím, že to na 5 nebude. To nebylo ani předtím, ale paní učitelka měla jiný názor no… Kdo by se chtěl pobavit, tak obrázek to jistí :-DD

Můj a Lucuv výtvor. Luc radil a já to dělala. Pojmenovali jsme ho Adolf Kevin 😀

Všechno je teď zrušené, ale přesto doufám, že se podaří vybrat na handbike a elektrický vozík, který je již ve výrobě. No jedná dobrá zpráva je, že si ho aspoň budu moci vzít do špitálu no… Ale to je ta jediná dobrá zpráva na tom.

Myslela jsem si, že si aspoň dodělám autoškolu. No, ale ani to ne, protože i ty zakázali. ( facepalm ). Tak budeme doufat, že to co nejdříve rozvolní a proběhne jak operace, tak i dodělání autoškoly a všechno 🙂

Pokud se mě rozhodnete podpořit, budu velice ráda. Stačí sdílení, ale pokud se rozhodnete mi přispět, tak mě to zase posune o kousek dál k pohybu a kvalitnějšímu životu 🙂 . Momentálně je blbá doba pro všechny, tak hlavně to zdraví. 🙂

Jestli Vás můžu poprosit, šiřte to dál. Řekněte o tom třeba i svému šéfovi, známým. No prostě komukoliv  🙂 Díky

Za každý příspěvek budu velice vdečná a to se týká také sdílení. Mezi co více lidí se to dostane tim lépe.

Tak jo tak zas příště… 

Čauko 🙂