Elektrický vozík je upravený!

Ahoj,

Konečně zase mohu využívat elektrický vozík na 80 %, proč jen na 80 %?

No, jak jistě víte, tak poprvé byl problém se součástkou na stoj někdy v lednu. Tenkrát to opravili, ale b březnu se to znovu pokazilo a od té doby se údajně čeká na díl. Tento týden by mi měli dát vědět co a jak s tím bude, protože je to již po 3 stejná závada. Jak to, že po 3 stejná závada? No, to by mě upřímně taky zajímalo. Když se to v tom březnu stalo, tak po cca měsíci přišel díl a technik si s tím hrál celý den. Pak to bohužel přivezl s tím, že tam dal zpátky ten můj, protože ten nový byl ještě horší. Tak to objednávali tedy znovu a světe div se, STÁLE TO NEPŘIŠLO! Přesto, že máme konec srpna / začátek září. Uvidíme, co tento týden, psala jsem si s technikem email, tak uvidíme. To nemění nic na tom, že mohu vozík využívat jak na sezení, tak zase na jízdu, kde to jde. A to opět i díky vám, protože se řešila výměna zad za Jay záda s peloty a fixaci, spolu ještě s fixací nohou a nebyl tam zrovna malý doplatek. Ten se právě uhradil z transparentního účtu, takže děkuju! Tady máte důkazy, že finance jsou využity, tak jak se u transparentního účtu píše. 😊 Děkuju!

Poslední závada, a to funkce vertikalizace by se snad mělo vyřídit v týdnu, nebo bych se měla dozvědět, jak se to bude řešit a kdy.

Další články již brzy!!

Tak zase příště,

Čauky!!

 • podporte katku
 • Může tě také zajímat

  Dva týdny praxe

  Ahoj!  Tentokrát bych si tady ráda odložila své dva týdny praxe. Začalo to tím, že jsem se konečně dostala z moribunduse, a i když jsem nemohla jít na cvičení, jak bylo původně v plánu, protože se moribundus protáhl, tak jsem si po něm domluvila plnění části praxi.  Vzhledem k tomu, že jsem na

  Číst dál »

  Začátek června 2022

  Začátek června 2022 Ahoj, tentokrát jsem si řekla, že by to chtělo aspoň krátký článek dřív než po 2 měsících, a proto je tady. Momentálně jsem měla cvičit v Axonu – neurorehabilitace. Bohužel mě chytil moribundus a skončila jsem na antibiotikách. Tak se to zrušilo a uvidíme, zda zvládnu aspoň poslední

  Číst dál »

  Začátek března 2022

  Březen 2022  Je začátek března a já si řekla, že by bylo fajn vydat nějaký článek. Nic moc se u mě momentálně neděje, jezdím do školy, kde se porouchala plošina, ale naštěstí díky super Scioškole a super průvodců a spolužáku mě i s elektrickým vozíkem vytáhli nahoru a pak dolů.

  Číst dál »