Auto bude!

Ahoj,

Tentokrát bych Vás chtěla informovat, že auto bude! Je to skoro až neuvěřitelné, ale díky Vám všem, nadacím, akci Carpe Diem, týmu z handy cyklo maratonu Bumitech, Tomášovi Golaňovi a Tomášovi Šperkovi se podařila sbírka dotáhnout do konce a velké auto bude! I oni se na tom podíleli, ať už sdílením nebo samotným příspěvkem. Tudíž i Vám velké DÍKY! 😊

Opravdu bych chtěla poděkovat všem, ale neznám od Vás všech jméno, proto prosím přijměte mé poděkování tady! Patří Vám všem obrovské DÍKY, protože auto s úpravou mě zase posune k větší samostatnosti.

Do konce sbírky zbývají 4dny, pokud máte tedy zájem podpořit tuto sbírku, tak máte poslední možnost. Co se vybere navíc, tak bude použito na dofinancování úpravy, pokud by neprošla celá přes UP, věcí okolo auta, popřípadě pomůcky nebo cvičení.

Opravdu Vám všem patří velké díky! Ať už jste sbírku sdíleli nebo přispěli. Na Doniu Vás bylo celkem 1378 a k tomu nadace, někteří jste přispěli na transparentní účet i tam se to počítá!

Auto by mělo být asi po novém roce, přesné datum ještě nemám, ale do výroby šlo na konci prázdnin a plus mínus půl roku. To vůbec nevadí, protože se mezitím aspoň vyřídí papíry, které leží u posudkového lékaře. Jak dlouho to bude tam, nikdo neví, ale problém by být neměl, protože podmínky splňuji. Úpravu bude dělat JP Servis. 😊

Poté se určitě můžete těšit na video, jak to vlastně celé bude fungovat!

Takže ještě jednou velké DÍKY a brzo další příspěvek!

Mějte se fajn a budu moc ráda, pokud mě budete i nadále sdílet. Klidně ke sdílení Využijte letáček!

Tak zase příště,

Čauky!!

https://www.donio.cz/AutoProKatu

letáček k webu kateřiny sasákové. Qr platba Kateřina sasáková.