První pondělí v září

Dnešek už nemohl být lepší, to fakt ne. Ale vezmeme to pěkně od rána.

Začalo to hned ráno, a to když mě maminka nemohla vzbudit 😀 vážně nevím jak bych vstala dneska do školy :-D. Po tom co proběhlo jinak klasické ráno jsme šly do auta. A co se nestalo, samozřejmě, že mi spadl mobil a odešel do věčných lovišť (facepalm). Jako jo bavili jsme se nedávno, že by jsme přešli na Iphony, ale to neznamenalo, že měl odejít. To měla být hudba budoucnosti. Protože vážně nejsme příznivcem applu, ale musím říct, že něco do sebe mají no.

Ale vážně nevíte někdo, proč mamčin mobil přežije cestu z Liberce do Prahy na střeše auta ? A můj umře po tom co spadne ? No můj názor je takový, že to byl spíše důsledek jeho pádu do záchodu (což se stalo cca měsíc zpátky)

Další docela velká podpásovka přišla v Motole. Šla jsem na urologii kvůli konzultace vezikostomie. Dopadlo to tak, že 29.10 jdu na nějakou před vizitu a týden na to by se to mělo dělat. Tak jsme hned šly za neurologem, ale co se nestalo. Opět neměl dobrou náladu a když jsme mu řekli, že se nepodařilo snížit prednison na 7,5mg a ubretid na 1 denně s tím, že 2 dny se mi hůře mluvilo. Tak začal, že mi nedá povolení (facepalm) že nejsem stabilní a mám výkyvy. Jako vážně? Tohle byl první jak on to nazval výkyv a to jen proto, že za 1. mi nasazovali antibiotika na močák a za 2. jsem dostala kapky do očí na zánět spojivek.

Jako pardon, ale ty kapky jsou v rizikových lékách a já jsem v pohodě. Vážně si nenechám udělat epicistomii jen kvůli toho, že on se blbě vyspí. U minule kontroly SÁM říkal, že mi to povolení v klidu dá bo jsem stabilní. No tak zkusím snížit léky a u kontroly mu to řeknu. Vážně mě ty jeho nálady nebaví :-/ Nedá se jim tam dovolat, když člověk něco potřebuje a pak si bue hrát na nasraného, že jsem vrátila léky a nebo o něčem neví. Tak ať začnou zvedat telefony, kdy mají a nebo aspoň odpovídat na emaily. Já tam kvůli všeho nebudu jezdit jak k*kot.

Za celou dobu jsem neměla žádný jeho výkyv a to jsem letos už měla 3x angínu a nespočetkrát zánět močáku. A přesto se nám podařilo snížit léky. Navyšovali se pouze u první angíny někdy po vánocích.

Naštěstí to potom aspoň trochu zachránil Miloš z Černých koňů. a to tím, že mi nastavil freewheel kolo, které bude nastavovat ještě jednou a to jak přijde to moje. Mám tě ráda Milošku 😀 A dal mi kousek pásky pod ten držák na Ipad. S tím, že mi vysvětlil proč se mi to sedřelo a dofoukal kola. Jsi úžasný Milošku :-*)

Jo a bych nezapomněla, další plus získal Pan ředitel, když psal, že už má schodolez a jedná s ministerstvem.

A poslední, ale veliké plus je, že jsme mluvila s paní Šárkou (asistentkou ze základky). Ráda jsme Vás slyšela a určitě se někdy zastavíme. Nabídka pořád platí 😀

Tím to zdravím i všechny ze základky, určitě víte koho myslím 🙂

Je teprve pondělí a já jsem zralá na pátek. tenhle týden bude zajímavý.

Budu velice ráda pokud se podíváte na minulé příspěvky, popřípadě jak pomoci a pomohly jste mi vybrat na handbike a ten doplatek. Pomoci můžete sdílením nebo přispěním libovolné částky a šířením to dál.

handbikehttps://www.donio.cz/PomocKaterine

Elektrický vozík: https://znesnaze21.cz/sbirka/doplatek-na-elektricky-vozik-pro-katu?fbclid=IwAR11bQQwaqqciVKw-PomsYABP3zBDEhAtZMpo05d54-nsJV8SKVMVWBcobg

Kdo by mě chtěl podpořit třeba na místě, tak se pro mě bude konat Zábědovské vyběhnutí: https://www.facebook.com/martindrobek.cz

Tak zase příště…

Čauko 🙂